Projekt Kobiety dla Kobiet – o co tak naprawdę chodzi?

Wysłany dnia 3 marca 2021 przez admin
Projekt Kobiety dla Kobiet – o co tak naprawdę chodzi?

 

Na początku XX wieku kobiety zaczęły domagać się praw wyborczych. Kobiety, które miały siłę woli, by sprzeciwić się obowiązującemu prawu i nie poddając się - zawalczyć o swoje. Zjednoczenie kobiet, które pochodziły z różnych środowisk, różnych domów przyniosło pozytywne skutki. W dzisiejszych czasach niestety kobiety nadal mają o co walczyć, co zresztą pokazują ostatnie wydarzenia w naszym kraju. Mimo wszystko minione lata ewidentnie pokazują, że MOŻEMY, że JESTEŚMY RAZEM. Pięknie obrazuje to hasło “Nie będziesz szła sama”, które odnosi się do solidarności podczas Strajku Kobiet. No dobrze, ale co ma to wspólnego z projektem Kobiety dla Kobiet? 

 

 

Okazuje się, że dość dużo. 

 

Projekt Kobiety dla Kobiet powstał w ubiegłym roku, z rąk Izabeli Bagińskiej - Kosmetolog i właścicielki Kliniki IB Skinspace. Był to czas wypełniony rozmaitymi panelami tematycznymi, promocjami, ale przede wszystkim skupieniem na kobietach i ich wyjątkowości. Podczas wydarzenia można było poznać klinikę od tzw “kuchni”, dowiedzieć się jakie zabiegi są wykonywane, a także jakie dobro niesie klinika wszystkim kobietom. 

W roku 2021 projekt Kobiety dla Kobiet został wprowadzony do firmy #be_aware, ponieważ uświadamienie idealnie łączy się z kobiecą solidarnością. Naszym zadaniem jest obudzenie świadom

 

ości w każdej z nas, że jesteśmy piękne, silne i odważne oraz że możemy więcej niż nam się wydaje. Utarło się, że w społeczeństwie kobiety zawsze są dla siebie rywalkami - czy to w pracy, czy wśród znajomych, przyjaciół, rodziny… Mówi się, że jedna ma lepszego męża, druga lepszą pracę, piękniejszy szczupły nos, mniej odstające uszy, bielsze zęby. Nawołujemy by przestać powielać tego typu stereotypy i by zajrzeć głębiej, do swojego wnętrza. A co możemy tam znaleźć? 

 

Zdecydowanie więcej niż nam się wydaje. To smutne z jaką niechęcią mówimy o sobie samych, jak negatywnie komentujemy swoje ciało, buzię, cechy. To przykre, że potrafimy kochać wszystkich dookoła, a zapominać o sobie samych. Zastanów się - kiedy ostatnio zrobiłaś coś dla siebie? 

W #be_aware łącząc się z projektem Kobiety dla Kobiet chcemy Ci powiedzieć: jesteś niesamowita. Wyjątkowa. Bardzo lubimy jak się uśmiechasz. A Twój śmiech napędza pozytywną energię i daje siłę by iść naprzód. 

 

Przestań słuchać tych negatywnych opinii na swój temat, one nawet z logicznego punktu widzenia nie mają sensu. Po co więc się dołować? Zamień je na pozytywny. Radość z małych rzeczy. Doceń to co masz, a nie skupiaj się na tym, czego Ci brakuje. 

 

Cała jesteś wartościowa. To jakie masz włosy, jak chodzisz, jak wypowiadasz słowa… to wszystko to TY. Bez tych rzeczy nie byłabyś sobą. Taka jaka jesteś - jesteś świetna. 

 

Z okazji projektu Kobiety dla Kobiet nasze plannery zakupisz z 15% zniżką, a jeśli zakupisz dwie sztuki - dostawa jest całkowicie darmowa. Najlepsze prezenty to te, które sprawiamy sobie same. Świętuj z nami Dzień Kobiet przez cały miesiąc! 

 

A jeśli potrzebujesz jeszcze więcej wartościowych, a ponad to merytorycznych treści to zapraszamy do obserwowania naszego kanału na Instagramie @beaware.com.pl, gdzie Izabela Bagińska opowie nam o mitach i radach z zakresu pielęgnacji :)

5% zniżki na produkty IB PUBLISHING

Odbierz zniżkę na nasze produkty i otrzymaj ich próbki.

user
email
beaware.com.pl przetwarza Twoje dane osobowe zbierane w Internecie, w tym informacje zapisywane za pomocą technologii służących do ich śledzenia i przechowywania, takich jak pliki cookies, sygnalizatory WWW lub innych podobnych technologii umożliwiających świadczenie dopasowanych i bezpiecznych usług, personalizację treści oraz reklamy, udostępnianie funkcji mediów społecznościowych oraz analizowanie ruchu w Internecie. View more
Akceptuj
0
Twój koszyk
  • No products in the cart.