Planner #be_aware – czym charakteryzują się plannery zrobione przez Izę Bagińską?

Wysłany dnia 10 lutego 2021 przez admin
Planner #be_aware – czym charakteryzują się plannery zrobione przez Izę Bagińską?

Plannery #be_aware zostały stworzone z myślą o osobach, które chcą być świadome potrzeb swojego ciała, zdrowia fizycznego i psychicznego, a także dążyć do stanu zadowolenia i spełnienia na wielu płaszczyznach życia. W plannerze zwracamy uwagę na zdrowie, profilaktykę, zapoznanie się z pracą układu hormonalnego oraz pełne zrozumienie potrzeb skóry. Chcemy podkreślić, że każda osoba jest wyjątkowa, niepowtarzalna i wymaga indywidualnego podejścia. 

Plannery charakteryzują się:

  • unikalnym podejściem do strefy zdrowia, zawierające najważniejsze informacje na temat pielęgnacji skóry i nie tylko,

W plannerach znajdziesz informacje, jak przygotować się do pierwszej wizyty u Kosmetologa oraz miejsce na wpisanie daty wizyty. Ponadto planner zawiera Diagnozę skóry z miejscem na plan zabiegowy i wpisanie historii zabiegów, miejsce na pielęgnację domową na okres letni i zimowy oraz listę badań do wykonania, aby mieć świadomość jak pracuje organizm. W środku znajdziesz także miejsce na wpisanie numeru telefonu oraz maili do Twoich lekarzy prowadzących oraz tzw “Koło życia”, które kończy i zaczyna każdy z plannerów.

  • minimalistyczną formą i ponadczasowym designem 

W naszej ofercie znajdziesz dwa plannery: czarny i czerwony. Pierwszy posiada datowanie od stycznia do grudnia 2021 roku i jest zamknięty w twardej, matowej, z uszlachetnieniem UV i wzbogaconej folią ochronną okładce. Z kolei czerwony planner jest niedatowany z widokiem całego tygodnia i miejscem na notatki, a jego okładka również jest twarda, matowa z uszlachetnieniem UV i wzbogaconą folią ochronną. Obydwa plannery zawierają dwie tasiemki w kolorze czarnym i czerwonym.

  • skupieniem na indywidualnej jednostce 

Czyli przede wszystkim to miejsce na Twoje prywatne, indywidualne notatki, planowanie każdego dnia, wszystkich spotkań, ważnych dat, jak również miejsce na rozpisanie planow na każdy tydzień i miesiąc. 

Dzięki informacjom zawartym w plannerze można dowiedzieć się w jaki sposób działa nasz organizm, jakie są jego potrzeby oraz na czym powinniśmy się skupić. Planner został skonstruowany tak, by z łatwością pogodzić życie prywatne z pracą i znaleźć miejsce na odpoczynek. W plannerze jest również możliwość stworzenia personalizowanego planu pielęgnacji skóry, co pomoże jeszcze bardziej zrozumieć siebie. Ponadto w plannerze znajdziemy koło życia, które pozwoli określić w jakim miejscu aktualnie się znajdujemy.

5% zniżki na produkty IB PUBLISHING

Odbierz zniżkę na nasze produkty i otrzymaj ich próbki.

user
email
beaware.com.pl przetwarza Twoje dane osobowe zbierane w Internecie, w tym informacje zapisywane za pomocą technologii służących do ich śledzenia i przechowywania, takich jak pliki cookies, sygnalizatory WWW lub innych podobnych technologii umożliwiających świadczenie dopasowanych i bezpiecznych usług, personalizację treści oraz reklamy, udostępnianie funkcji mediów społecznościowych oraz analizowanie ruchu w Internecie. View more
Akceptuj
0
Twój koszyk
  • No products in the cart.